Calendar

Public Speaking
Cursul se adreseaza atat persoanelor care doresc sa invete principiile fundamentale ale discursului public, cat si celor care au mai tinut prezentari si doresc sa se perfectioneze in acest sens. Cuprinde 6 module de cate 90 min si are loc o data/saptamana. Prima sedinta este gratuita.
Program:  Joi: 18:00 - 19:30
citeste mai mult
Pret: 
250.00  RON
Pian - individual
Cursurile de pian se adreseaza atat adultilor cat si copiilor cu varsta de peste 10 ani.
Fie ca esti talentat si ai facut cunostinta cu lumea muzicii si a pianului sau esti incepator si vrei sa inveti, te asteptam sa ne cunoastem si sa iti oferim o sedinta demonstrativa gratuita.
Un modul cuprinde 4 sedinte cu o durata de 90 de minute fiecare.
Program:  personalizat
citeste mai mult
Pret: 
200.00  RON
Pian - grup
In cadrul cursurilor de pian sunt abordate diferite stiluri de muzica, de la jazz, blues si funk, pana la R'n'B, soul, clasic, rock.
Cursurile se adreseaza atat adultilor cat si copiilor cu varsta mai mare de 10 ani.
Sedintele de grup se realizeaza cu pana la 4 cursanti, avand o frecventa saptamanala si o durata de 90 minute.
Fiecare modul cuprinde 4 sedinte.
Program:  Personalizat
citeste mai mult
Pret: 
120.00  RON
Chitara - individual By NeoRecords
La cursurile de chitara se pot inscrie atat copiii cat si adultii, cu sau fara experienta. Din momentul inscrierii vei fi invitat sa participi la o sedinta gratuita, pentru a-ti testa caracteristicile muzicale si pentru a stabili un program de studiu potrivit.
Sedintele individuale au o durata de 90 minute, programul fiind personalizat.
Fiecare abonament cuprinde 4 sedinte.
Program:  personalizat
citeste mai mult
Pret: 
200.00  RON
Chitara - grup By NeoRecords
Cursurile de chitara se adreseaza in special persoanelor care nu au facut cunostinta pana acum cu instrumentul si se afla in punctul de origine al acestei etape. Nivelul cursului este unul de baza, punandu-se accent pe notiunile introductive.
Sedintele de grup se realizeaza cu pana la 4 cursanti, avand o frecventa saptamanala si o durata de 90 minute.
Fiecare abonament cuprinde 4 sedinte.
Program:  personalizat
citeste mai mult
Pret: 
120.00  RON
Balet Adulti
Baletul este unul din cursurile cele mai dificile, dar si cele mai placute. Poti invata tehnica precisa a dansului clasic, iti poti dezvolta echilibrul si eleganta.
Cursurile se vor realiza pe grupe, in functie de nivelul fiecarui cursant, cu o frecventa de doua ori pe saptamana, avand o durata de 90 minute. Fiecare modul este format din 8 sedinte.
Inscrie-te si participa la o lectie demonstrativa gratuita!
Program:  Incepatori:
Marti şi Joi : 17:30 – 19:00
Avansati
Luni şi Miercuri : 19:00 – 20:30
Intermediari:
Luni si Miercuri : 17:30 – 19:00
citeste mai mult
Pret: 
130.00  RON
Balet Copii
Acest curs este destinat copiilor cu varste cuprinse intre 3 și 9 ani. Sedintele se vor realiza pe grupe, in functie de varsta cursantului, cu o frecventa de doua ori pe saptamana, avand o durata de 60 minute. Fiecare modul este format din 8 sedinte.
Inscrie-te si participa la o lectie demonstrativa gratuita!
Program:  3-5 ani:
Luni si Miercuri: 16:20 – 17:20
6-9 ani:
Marti si Joi: 16:20 – 17:20
citeste mai mult
Pret: 
100.00  RON
Dansul Mirilor
Pe parcursul sedintelor de cate 60 minute veti putea pregati dansul perfect asa cum l-ati visat dintotdeauna, asigurandu-va astfel ca acest moment va fi unul memorabil, atat pentru voi, cat si pentru invitati. Puteti opta pentru unul din abonamentele: 3 sedinte - 300 Ron, 4 sedinte - 350 Ron sau 5 sedinte - 450 Ron. * Abonamentul trebuie achitat la prima sedinta.
Program:  personalizat
citeste mai mult
Pret: 
450.00  RON
Balet individual
Cursuri personalizate si individuale pentru toate nivelurile, incepand cu varsta de 10 ani.
Fiecare sedinta individuala dureaza 90 minute, iar un modul este compus din 6 sedinte.
Program:  personalizat
citeste mai mult
Pret: 
450.00  RON
Teatru Adulti
Actorul genereaza emotia, emotia creeaza sentimentul, sentimentul – atitudinea, iar din atitudine se nasc situatiile si relatiile intre personaje.
Cursurile se desfasoara in fiecare joi de la ora 19:30 si au o durata de 90 minute. Fiecare modul este format din 4 sedinte de cate 90 minute.
Inscrie-te si participa la o lectie demonstrativa gratuita!
Tematica cursului se intinde pe 12 sedinte, si se incheie cu o reprezentatie / sceneta.
Program:  Joi: 19:30 - 21:00
citeste mai mult
Pret: 
120.00  RON
Teatru Copii
Stimuleaza-ti copilul si ajuta-l sa isi dezvolte personalitatea creativa, imaginatia, fantezia si sa dobandeasca libertatea de experimentare personala, prin activitati diversificate si, in special, prin joc.
Acest curs este adresat copiilor cu varsta cuprinsa intre 7 si 17 ani si se realizeaza o data pe saptamana, fiecare sedinta avand o durata de 60 minute. Un abonament cuprinde 4 sedinte.
Inscrie-te si participa la o lectie demonstrativa gratuita!
Program:  7 - 17 ani:
Vineri: 16:20 - 17:20
citeste mai mult
Pret: 
100.00  RON
*Curs de Specializare Autorizat in Make-up: Nivel I
Cursul de Initiere in Arta Machiajului reprezinta cel mai bun start intr-o cariera de make-up artist certificat. Se adreseaza tuturor persoanelor care doresc sa deprinda notiunile de baza ale machiajului intr-un mod cat mai practic.
Program:  4 saptamani: 16:00 - 19:00
15 ianuarie - 9 februarie 2018;
citeste mai mult
Pret: 
1500.00  RON
*Tehnici Avansate in Make-up By Beauty&Color
Tehnici Avansate in Make-up
Program:  8 zile: 15:00 - 19:00
noiembrie 2017
citeste mai mult
Pret: 
1200.00  RON
*Masterclass: Tehnica Acuarelei By Beauty&Color
La acest seminar vei invata sa realizezi machiajul de zi, de seara, smokey eyes, dar si machiajul de mireasa.
Seminarul se finalizeaza cu obtinerea unui atestat de participare emis de Beauty&Color Make-up Training Center.
Masterclass-ul se desfasoara in grupe de minim 4, maxim 10 persoane, pe parcursul a doua zile.
Program:  1 zi: 10:00 - 13:00, 14:00 - 17:00
noiembrie 2017
citeste mai mult
Pret: 
700.00  RON
*Workshop: Machiaj de Mireasa By Beauty&Color
Scopul acestui workshop este de a te indruma sa descoperi stilul de make-up care ti se potriveste cel mai bine.
La final, vei reusi sa iti evidentiezi calitatile chipului si sa iti ascunzi trasaturile mai putin dorite.
Pe parcursul intalnirii, make-up trainer-ul iti va prezenta tehnici de machiaj adaptate fizionomiei tale.
Activitatea se desfasoara in grupe de minim 4, maxim 10 persoane, pe parcursul a doua zile.
Program:  2 zile: 15:00 - 19:00
noiembrie 2017
citeste mai mult
Pret: 
500.00  RON
*Masterclass: Airbrush Make-up By Beauty&Color
Acest workshop de initiere in machiajul aerograf ofera toate informatiile necesare pentru dobandirea celor mai importante cunostinte in domeniu si numeroase oportunitati pentru practica, exclusiv cu produse si aparatura profesionale.
Program:  1 zi: 10:00 - 13:00, 14:00 - 17:00
noiembrie 2017
citeste mai mult
Pret: 
700.00  RON
*Masterclass: Tehnica Eyeliner Gel By Beauty&Color
Cursul se desfasoara in grupe de minim 4, maxim 10 persoane pe parcursul a doua zile si se finalizeaza cu obtinerea unui atestat de participare emis de Beauty&Color Make-up Training Center.
Program:  1 zi: 10:00 - 13:00, 14:00 - 17:00
noiembrie 2017
citeste mai mult
Pret: 
700.00  RON
*Workshop: Automachiaj By Beauty&Color
Scopul acestui workshop este de a te indruma sa descoperi stilul de make-up care ti se potriveste cel mai bine.
La final, vei reusi sa iti evidentiezi calitatile chipului si sa iti ascunzi trasaturile mai putin dorite.
Pe parcursul intalnirii, make-up trainer-ul iti va prezenta tehnici de machiaj adaptate fizionomiei tale.
Activitatea se desfasoara in grupe de minim 4, maxim 10 persoane, pe parcursul unei zile.
Program:  2 zile: 10.00 - 13:00,
25 - 26 noiembrie 2017;
citeste mai mult
Pret: 
400.00  RON
*Masterclass: Tehnica utilizarii Creionului By Beauty&Color
In urma cursului, vei acumula cunostinte despre machiaje precum Semiluna, Cut Crease, Pin Up sau in schema grafica a creionului.
Seminarul se finalizeaza cu obtinerea unui atestat de participare emis de Beauty&Color Make-up Training Center.
Activitatea se desfasoara in grupe de minim 4, maxim 10 persoane pe parcursul unei zile.
Program:  1 zi: 10:00 - 13:00, 14:00 - 17:00
noiembrie 2017
citeste mai mult
Pret: 
700.00  RON